Program dla sklepu

PC-Market - szczególnie polecany program magazynowy dla każdego sklepu.

PC-Market 7

Informacje

Kupując usługi instalacji i fiskalizacji urządzeń fiskalnych, sprawdź czy firma serwisowa ma autoryzację producenta

Info

Jak wybrać kasę czy drukarkę fiskalną, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać przy zakupie, jakie funkcje będą naprawdę użyteczne? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym serwisie. Ponadto możesz tu przejrzeć i zamówić najbardziej odpowiednie dla siebie urzadzenie fiskalne, czytnik kodów kreskowych oraz program magazynowy.

Szczególnie polecane

MONITOR TRANSAKCJI FISKALNYCH - czyli pracownik na podglądzie

Z przyjemnością przedstawiamy urządzenie znacznie zwiększające bezpieczeństwo prowadzenia działalności handlowej opartej na sprzedaży detalicznej na kasach lub drukarkach fiskalnych.

Nasze urządzenie pozwala na nałożenie na obraz analogowych kamer monitoringu sklepu informacji, które generuje urządzenie fiskalne. Tak zmiksowany obraz może być następnie nagrany przez rejestrator lub komputer pełniący funkcję rejetratora.

Nasze rozwiązanie nie wymaga praktycznie żadnych ingerencji w istniejący już system monitoringu zainstaowany w sklepie, co znaczenie upraszcza jego instalację.  

Nie jest wymagany ani specjalistyczny rejestrator, ani dodatkowe oprogramowanie. Cały obraz wraz z tekstem jest zapisywany tak, jak "film z  napisami". Rejestrowane są wszystkie operacje dokonywane na kasach lub drukarkach fiskalnych po "oczyszczeniu" ich z nieistotnych danych (np. nagłówka paragonu), co stanowi jednoznaczny dowód poczynań kasjera/sprzedawcy lub klienta.

Nasze urządzenie współpracuje z kasami Novitus oraz Posnet. Współpracuje także z drukarkami fiskalnymi Posnet

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w naszym sklepie pod adresem: 

kasy-fiskalne-lodz.pl/kategoria/monitor-transakcji

System Elektronicznych Etykiet PRICER

System elektroniczntch etykiet cenowych

Elektroniczne etykiety cenowe są nadal nowatorskim rozwiązaniem dla rynku detalicznego, ale jest to też bez wątpienia kierunek, który w najbliższej przyszłości będzie zyskiwał na popularności. Zapewnia on bowiem dużą  elastyczność i szybkość dwukierunkowej wymiany informacji, automatyzację zmian cen towarów na półkach, minimalizację kosztów codziennej zmiany cen w tradycyjny sposób, pełną kontrolę nad cenami, wygodną integrację z systemami kasowymi oraz wiele dodatkowych możliwości, w tym również wymiany dodatkowych informacji pomiędzy punktem handlowym a klientem. W skrócie – system elektronicznych etykiet znacznie usprawnia i upraszcza pracę obsługi sklepu oraz sieci sprzedaży. Dla samego klienta rozwiązanie takie jest wygodne oraz z pewnością powoduje, iż postrzega on taki punkt sprzedaży jako nowoczesny, zapewniający większy komfort zakupów. 

Wdrożenie elektronicznych etykiet cenowych to nie jest rozwiązanie zarezerwowane tylko dla dużych sieciowych sklepów. Wręcz przeciwnie, elastyczność niewielkich sieci oraz lokalnych punktów sprzedaży, łatwiejszy proces podejmowania w nich decyzji inwestycyjnych oraz  prosta kalkulacja kosztów i korzyści, powodują że także mniejsze punkty będą coraz częściej zainteresowane systemem elektronicznych etykiet cenowych. 

Niektóre zalety systemu elektronicznych etykiet cenowych:

- pełna i aktualna informacja o produkcie i jego cenie (również w formie graficznej),
- integracja informacji na etykiecie z bazą danych w systemie kasowym,
- łatwe i szybkie projektowanie wzoru etykiety w oparciu o predefiniowane szablony etykiet,
- zmiana ceny produktu wymagająca minimalnego zaangażowania czasu i pracy personelu,
- możliwość umieszczenia na etykiecie wielu innych informacji o produkcie oprócz jego ceny (np. zapas magazynowy, termin kolejnej dostawy, rotacja, itp.),
- całkowicie scentralizowana kontrola informacji kierowanych przez sklep do klienta,
- możliwość automatycznej zmiany cen na poszczególne produkty umożliwiająca łatwe zarządzanie promocjami w ciągu dnia i w określonych godzinach,
- dodatkowa zachęta do zakupów poprzez możliwość wyświetlania specjalnych komunikatów promocyjnych,
- szybsza obsługa przy kasie, brak potrzeby weryfikacji cen,
- wyeliminowanie kosztów robocizny związanych z wymianą etykiet papierowych, wprowadzaniem zmian w cenach, sprawdzaniem cen na półkach i eliminowaniem błędów w cenach

Ulotka informacyjna   PDF

Showcase

Promocje

Płatności elektroniczne

 
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, jako autoryzowany partner firmy PayTel mamy przyjemność przedstawić propozycję współpracy w zakresie montażu oraz obsługi serwisowej terminali, rozliczania transakcji kartami płatniczymi, sprzedaży doładowań oraz przyjmowania płatności za rachunki.